Халапеньо. Що це таке?

Халапеньо. Що це таке?
Цей перець прийшов до нас з сімейства пекучих перців. Попри свій маленький розмір, перець надзвичайно пряний. Він буває як червоного, так і зеленого кольорів. Став популярним завдяки мексиканцям, адже спочатку використовувався тільки на їхній кухні, а вже з часом набрав фанатів і по всьому світу. Халапеньо дуже корисний та багатий на поживні речовини.
В цій статті ви знайдете інформацію про поживність цього перцю, побічний ефект та як поєднувати його з іншими стравами.

Користь

Перець має низьку калорійність, тому всі хто на дієтах можуть дозволити собі скоштувати його в наших надзвичайно смачних пирогах.
Так, як і переважна більшість фруктів і овочів, халапеньо – найкраще джерело клітковини. Також цей перець багатий на вітаміни таки як C і вітаміну B6.  Завдяки вмісту вітаміну С, перець гарний лікар. Адже цей вітамін є антиоксидантом і бореться проти клітинних пошкоджень. Також зберігає вашу шкіру міцною та здоровою.
Отже, з цього ми робимо висновки, що начинка наших найсмачніших осетинських пирогів надзвичайно смачна та корисна, в ній мало калорій, але дуже пекучий.

Важлива інформація, для тих хто худне

Халапеньо ваш друг і помічник. Він з легкістю допоможе вам скинути зайву вагу. Це тому, що він прискорює ваш метаболізм, знижує апетит та допомагає спалювати жири. Це все пояснює те, що люди які обожнюють та постійно вживають такий перець чилі ніколи не страждають надлишковою вагою. Вони завжди стрункі та здорові. Отож, худни разом з нами в нашій дивовижній пекарні або замовляй доставку з нашого райського містечка, адже ми доставляємо осетинські пироги по всьому Києву.
І це далеко не всі позитивні сторони халапеньо. Мало хто знає, але він допомагає в боротьбі з раковими клітинами. Він здатний вбити до 40 їх типів не зашкодивши нормальним. Цей перець завдяки своїм чарівним властивостям припиняє ріст ракових клітин, уповільнення утворення нових кровоносних судин в області ракових пухлин. Також перець запобігає поширенню раку в інші області тіла.
Проте дослідження на людях не повторили користь, пов'язану з раком, виявлену в лабораторних дослідженнях. Дуже важливо слідкувати за дозуванням. Адже, у той час як високі дози капсаїцину уповільнюють поширення раку, низькі дози можуть стимулювати поширення. Отож, будьте обережні. Лікарі довели, що халапеньо діє як гарний знеболювальний засіб при зовнішньому застосуванні.

Спеції

Перець халапеньо повністю дозріває від 2-х до 3-х місяців. Коли стручки набувають зелений колір, їх можна вже збирати. А ось коли стручки червоніють, то це означає, що сезон закінчився і потрібно з нетерпінням чекати на інший. Червоні стручки, як не дивно, мають низьку цінність у порівнянні з зеленими.  Але і вони не лежать без діла, для них знаходиться застосування.  Їх висушують та коптять або використовують для приготування мексиканської горючої приправи чіпотле. Обробку та збір можна проводити лише в рукавичках. Адже при контакті з цим перцем можуть з’явитися подразнення на шкірі. А як його зберігати? Халапеньо зберігають в герметичній скляній місткості, адже в холодильнику він вистоїть не більше двох тижнів.  Якщо ви хочете зберегти цей перець на довго, то потрібно його заморозити. Але в нашій пекарні ми просто не встигаємо це робити. Адже попит на наші осетинські пироги з такою екзотичною начинкою надзвичайно великий. Люди переважно замовляють їх з доставкою, адже вони впевнені, що ми доставимо в ідеальному стані.