Бажаєте яблучко?

Бажаєте яблучко?
Яблука - найпоширеніший фрукт в Україні. І не дивно. Унікальності й користі яблука можна лише позаздрити. Звідки ж на нашому столі з'явились ці чудові фрукти? Насправді, яблуками люди харчувались від самої історії виникнення людини. Але спочатку, звісно, яблука були дикими. Одомашнювати їх почали близько 5000 років тому, батьківщиною домашньої яблуні вважається Казахстан. Яблуко не було чимось незвичним, через що його одомашнювали. Тоді ще не знали про його корисні якості, але напевне помічали покращення самопочуття при вживанні яблук та чудово знали, що яблука є поживними й смачними.

В Європу яблуня потрапила в часи Александра Македонського і відразу стало популярним серед інших народів. Письменники Давнього Риму писали про 36 сортів яблук, які росли в час їх життя. Очевидно, що яблука займали важливе місце в їх життя. Вперше на території України яблука з'явились у часи Київської Русі в 9 столітті в монастирських садах. Під час правління Ярослава Мудрого, аж у 1051 році був заснований яблуневий сад, який отримав назву "Сад Києво-Печерської лаври". І сьогодні яблука використовуються для абсолютно унікальної кількості виробів. Яблука вживають просто так, їх використовують для напоїв, з них роблять напої, салати, вони входять у склад других страв та неймовірну кількість випічки. Але заслужене місце яблукам відводиться не лише через універсальність. Яблука надзвичайно корисні. Вони містять пектин, знижують ймовірність діабету на 28% відсотків, допомагають зберігати здоров'я серцево-судинної системи та багато чого іншого. Яблука містять велику кількість вітамінів, таких як С, В1, В2, Р, Е, багато марганцю, калію та легко засвоювальне залізо. І саме це, в поєднанні з доступністю яблук, робить їх такими популярними та улюбленими. Також яблука використовуються людьми, які знаходяться на дієті та системі корисного харчування. Це через те, що при такій поживній цінності та кількості корисного, яблука не сприяють наборові ваги та погіршенню здоров'я. Особливо доцільно вживати яблука восени. Адже в цей сезон вони найсмачніші, найкорисніші та найдешевші.

Що ми радимо зробити з яблуками? Мабуть, випічку. Але для її виготовлення необхідне неабияке вміння та велика кількість часу. Що ж робити? Ми радимо замовити справжні осетинські пироги в пироговій "ТРИ ПИРОГИ". Для любителів яблук ми радимо замовити осетинський пиріг з яблуками та корицею, адже поєднання яблук з корицею є дуже смачним, і це загальновідомо. Такий пиріг гарантовано сподобається і дорослим, і дітям, адже перед його смаком неможливо встояти. До замовлення осетинського пирога ми радимо замовити справжній яблучний сік. Це поєднання стане справжнім щастям для любителів яблук. Але в нас смачні не лише яблучні пироги! Ви можете замовити справжні осетинські пироги на сайті, доставка по Києву безкоштовна при замовленні від 250 гривень, а здійснивши замовлення осетинських пирогів у вівторок, Ви отримуєте знижку 70% на будь-який другий пиріг! Але якщо сьогодні не вівторок, а Вам хочеться наших пирогів з приємною знижкою, кожен день з 15:00 до 19:00 діє знижка 50% на другий пиріг, акція діє на пироги діаметром 28 см. Доставка пирогів з мережею пекарень "ТРИ ПИРОГИ" точно покращить Ваш день!