Як наш організм витрачає кілокалорії

Як наш організм витрачає кілокалорії
Людський організм – цікава та загадкова штука. Кожного дня вчені відкривають все нові та нові факти про тіло людини. А можливості, на які здатна людина, взагалі неможливо перерахувати.

Кілька цікавих прикладів

Чи знали ви, що не можна ковтати та дихати одночасно. Перевірили? Причиною цього є те, що надгортанник, виконуючи захисну функцію, не дасть їжі потрапити в дихальні шляхи і ми не зможемо похлинутися, звичайно якщо не будемо при цьому говорити. Звідси й пішла приказка: «Гуляєш – кричи, сів їсти - мовчи».
А чи зможете ви поворушити безіменним пальцем так, щоб інші не рухалися, ні? Це пов’язано з тим що цей палець та середній зв’язані між собою за допомогою одного м’язу. Наше тіло з народження проходить ряд змін. Так, наприклад, у дорослого налічується 206 кісток в організмі в той час, коли у немовляти їх кількість становить 300. Просто вони дуже маленькі і з часом зростаються та об’єднуються одна з одною.
Відбиток пальця в людини з’являється на третьому місяці життя, а найчутливішим є саме вказівний палець. Посміхаєтеся дорослий в 100 та навіть і в 200 разів менше ніж дитина за день. Ну в цьому випадку нам потрібно повчитися у дітей радіти життю.
Ще одна цікава властивість нашого організму – це тратити калорії. Чи знали ви, що людина витрачає до півтори тисячі калорій навіть знаходячись в стані спокою.

Як розходжуються калорії?

Для нормального функціонування організм дорослої людини повинен щодня отримувати дві тисячі калорій. Ми беремо їх з їжі. Зрозуміло, що ці калорії повинні кудись діватись. І що цікаво, організм може витрачати їх у стані спокою. Навіть, коли ви лежите на дивані, то ваше тіло тратить до 40 кілокалорій. Під час сну людина також затрачає енергію і в неї зникають до 300-х калорій, особливо між 23:00 та 01:00. Уявляєте, ви спите та худнете одночасно.
Певна річ, ми не знаходимось постійно у так званому «сплячому режимі», а весь час рухаємося та також тратимо спожиті калорії. Так, наприклад хатня робота, така як миття вікон чи підлоги, забирає в нас від 150 до 300 калорій. Підмітаючи підлогу або витираючи пил, ви можете позбутися близько 100 калорій, а готування їжі забере вас 75 ккал. Також багато енергії люди витрачають під час інтелектуальної активності, тож навіть просте читання книги  допоможе вам худнути.
Для тих, хто споживає більше чим 2000 калорій в день або просто хоче підтримувати своє тіло у гарній фізичній формі, рекомендуються заняття спортом. Фізичні навантаження, такі як: біг, швидка ходьба,стрибки , плавання або катання на роликах допомагають позбутися до 600 кілоджоулів.
Саме тим, хто слідкує за своєї фігурою та боїться зайвих калорій наша пекарня пропонує замовити вегетаріанський осетинський пиріг, який містить в собі максимум смаку та мінімум калорій. Тісто таких пирогів приготовлене без додавання яєць, а в начинку входять лише овочі та зелень. Ви з легкістю можете замовити пісні пироги додому, зайшовши на наш сайт. На наші пироги ціна є абсолютно доступною, тому ви маєте можливість обрати і бажаний соус, який підкреслить смак пирога, та улюблений напій.