Картопля на нашому столі

Картопля на нашому столі
 На сьогодні картопля є настільки звичним інгредієнтом, що більшість і не задумується, звідки ж з'явився цей овоч у нашому раціоні, та яке походження він має. Картопля не є автентично нашим овочем, вона примандрувала до нас із далекої Південної Америки після того, як Христофор Колумб відкрив її. До цього на столі українців був, так би мовити, панівний овоч. Більшість здивується, коли почує, який овоч переважав на столах. Але спочатку невеличкий відступ. 
   
Майже всі казки мають не лише розважальне значення, хоча загалом мало хто знає, що народні казки несуть в собі певну інформацію про минуле. У них часом трохи спотворено викладено інформацію, але її сенс спостерігається. Отже. Існує народна казка, яка досить недвозначно передає важливість певного овоча, який мав значення для наших предків. Ми всі її знаємо, адже це звичайна казка про ріпку! Так, саме ріпа була головним овочем на столах України доби Середньовіччя. І казка про ріпку ясно передає значення ріпи. Це досить цікаво, але загалом читаючи казки, можна знайти дуже багато історичної інформації, хоча більшістю вона певним чином зашифрована. А щодо картоплі... 
   
Першою країною Європи куди потрапила картопля, була Іспанія. Саме з неї картопля вже розповсюдилась по Європі. Спочатку картоплю вважали отруйною, бо не вміли її використовувати, помилково споживаючи її плоди, а не бульби. А саме плоди є отруйними, бо містять соланін, який спричиняє токсичну дію на організм і загалом проявляється у нервових та гастроентерологічних розладах. Існує легенда, що правильний метод споживання дізнались випадково. Через те, що хтось спересердя кинув рослину з бульбами у вогонь, вважаючи її непридатною ні до чого, бажаючи спалити її. Але відчувши приємний аромат, він наважився спробувати бульби і був вражений приємним смаком. Правда це чи ні, а у будь-якому випадку картопля зараз дуже розповсюджена та вживається майже усім населенням країни. На території нашої країни картопля з'явилась дещо пізніше, але також майже відразу була позитивно сприйнята населенням, що залюбки зайнялись розповсюдженням її. Це спричинено її чудовим смаком, високою поживністю та доступністю. 
   
Ми пропонуємо Вам зробити вечерю з картоплею ще доступнішою та замовити осетинські пироги на нашому сайті 3piroga.ua. У нас є пиріг з сиром, картоплею та зеленню, пиріг з картоплею, грибами та зеленню та ще пироги, які окрім інших смачних інгредієнтів містять картоплю. Замовлення пирогів в нашій пироговій "ТРИ ПИРОГИ" допоможе Вам зберегти сили для спілкування з рідними та близькими, друзями чи колегами, адже Вам не буде потрібно витрачати час на приготування, а ми доставимо Вам пироги за досить короткий час. Доставка по Києву при замовленні від 250 гривень безкоштовна! Окрім пирогів з картоплею ми радимо спробувати солодкі пироги, які піднімуть Ваш настрій та підсолодять Ваше життя. Зараз дивно уявити, що колись картопля була невідома нашим предкам, адже вона дійсно є майже на кожному столі. Але все колись має свій початок. Ми пропонуємо не втрачати час і замовити справжні осетинські пироги в пироговій "ТРИ ПИРОГИ" щоб ще раз насолодитись її смаком.