Кому в пост можна їсти все що завгодно, навіть пироги

Кому в пост можна їсти все що завгодно, навіть пироги
Про те, навіщо взагалі потрібна посада і чи є в ньому сенс для людей, непричетних до релігійних традицій, ми вже говорили в нашому блозі. Сьогодні ж спробуємо розібратися, а чи всім можна відмовлятися від багатьох звичних страв на якийсь час. В першу чергу, звичайно, жінки, які піклуються про маленьких людей, фізично від них залежних - вагітні та - не повинні слухати нікого, крім свого доктора, коли мова йде про обмеження в харчуванні. У м'ясі та рибі містяться речовини, абсолютно необхідні для правильного розвитку дитинку. Маленькі діти і дівчатка в підлітковому віці також не повинні дотримуватися суворих обмежень в харчуванні, щоб не порушити процес зростання і розвитку організму. Замовте краще смачний осетинський пиріг з доставкою в Києві і нагодуйте ваших дітей. Між іншим, навіть в процесі планування та підготовки до вагітності, не можна позбавляти організм необхідних будматеріалів. Якщо ж ви абсолютно здоровий дорослий чоловік і абсолютно точно не вагітні і не годуйте грудьми, то і для вас є лазівка ​​- постити вкрай небажано тим, хто займається важкою фізичною працею. Білок необхідний для енергійної роботи м'язів, і його нестача може призвести до важких захворювань. Літнім людям, а також тим, хто знаходиться в подорож також пост протипоказаний.

Як допомогти собі пережити пост без осетинських пирогів

Не можна починати пост різко. Власне кажучи, різко міняти раціон харчування в принципі не рекомендується ні в яких умовах. Наприклад, якщо ви хочете, щоб дієта спрацювала як належить - не починайте ні з понеділка ні з "ось прямо зараз". Продумайте план плавного входу в дієту, поступово прибираючи шкідливі і заборонені продукти. Таким чином вам і психологічно буде легше змиритися з тимчасовими обмеженнями, і організм встигне перебудуватися на новий незвичний режим. Між іншим, осетинські пироги можна їсти і в пост і під час дієти - просто виберіть той пиріг, який вам сподобається з пісного меню! Навіть якщо ви приймаєте рішення постити з релігійних причин - для початку порадьтеся з лікарем, а потім обговоріть з батюшкою в церкві його рекомендації. Напевно він схвалить невелике послаблення, адже здоров'я має бути на першому місці будь-якої людини.

Захворювання, що звільняють від необхідності відмови від пирогів

Захворювання імунітету, крові, порушення обміну речовин і гострі хронічні захворювання - це однозначне протипоказання до посту. Хоча, якщо є інші нюанси - наприклад, людям з ожирінням пост може піти дійсно на користь - і тут потрібно знаходити правильний баланс. Звичайно, найкраще з цим завданням впорається лікар, але якщо у вас є будь-яке хронічне захворювання, то ви і самі напевно добре знаєте яких продуктів вам варто уникати, а які обов'язково повинні бути присутніми у вашому раціоні. З огляду на ці тонкощі, ви можете скласти власне меню для поста, і навіть вибрати собі осетинський пиріг з доставкою на нашому сайті. Тісто ми готуємо без яєць та інших молочних продуктів, а про начинку ви можете детально прочитати в описі до кожного продукту. Варто також пам'ятати про терміни, протягом яких ви будете дотримуватися певних обмежень в харчуванні. Великий піст триває майже два місяці, а це серйозний термін для будь-якої людини, чиє харчування в звичайний час хоч якось відрізняється від пісного меню. Їжте смачно, із задоволенням і з користю для здоров'я!