Коротко про головне

Коротко про головне
На жаль, карантин триває, але це не привід розслаблятися і забути про самореалізацію. Зараз дуже багато часу для саморозвитку. Ви можете записатися на різні курси, наприклад,  кулінарію. Ну а якщо готувати — це не ваша стихія, то на допомогу приходе наша команда. Ми завжди вас нагодуємо, з нами ви голодними не залишитеся. Замовляйте наші знамениті та дуже смачні осетинські пироги додому. Вибирайте великі порції для всієї родини, а якщо це компанія і ви не знаєте скільки пирогів потрібно замовити, то телефонуйте нам, а ми вже, у свою чергу, допоможемо вам з цим розібратися.
Що для вас найголовніше в наших осетинських пирогах? Судячи з результатів опитування — це соковита начинка. Але, для того, щоб, наприклад, м'ясо було дуже смачним, до нього додають прянощі. Про них ми сьогодні й поговоримо.
Те, що ви точно не знали
1. Ну що, сьогодні будемо дізнаватися більше про прянощі. Почнемо з  елітних видів. А ви знаєте які прянощі найкращі та з цього і найдорожчі у світі? Це, звичайно ж — шафран. Ви тільки уявіть собі, один кілограм цих прянощів коштує кілька тисяч доларів. Для його приготування використовують рильця квіток шафрану. Мало хто знає, але в одній такій квітці всього ви зможете знайти три рильця. Тепер ви розумієте, чому шафран такий унікальний? Адже для приготування кілограма цих прянощів, необхідно обробити кілька сотень тисяч таких квіток. Після цього довгого і болісного процесу, рильця сушать на повільному вогні. Майстри завжди повинні строго дотримуватися правил приготування, адже якщо вони зроблять хоч щось не так, щонайменша помилка зіпсує всю партію. Так, зараз не всі можуть дозволити собі страви з цими прянощами, але раніше, наші предки, жителі Русі, використовували шафран, як і хотіли. Додавали в усе, що придумають. Часто додавали в тісто і кутю. На жаль, в нашому столітті люди навчилися копіювати та підроблювати все, що вони бачать. Але в Середньовіччі така робота з цими прянощами розцінювалася як страшний злочин. За це людей карали. Покарання тоді були жорсткими для  людей — страта.
2. Про найдорожчі поговорили, а тепер перейдемо до найдавніших. Як ви думаєте, хто головний герой нашого другого пункту? Ці прянощі є у кожної господині на кухні — це кориця. Про неї люди згадували ще в Старому Завіті. Інформація, яку мало хто чув: корицю виготовляють з кори вічнозеленого дерева. Воно росте в Індії та Шрі-Ланці. Португальці, які захопив їхні землі стали монополістами.
Потім португальці поступилися своїм місцем голландцям. А вони, у свою чергу почали вводити свої порядки. Таким чином, з цього часу місцеве населення дізналося смак своєрідних податків. Кожен чоловік старше дванадцяти років повинен був заготовити колонізаторам двадцять вісім кілограмів кориці в рік. Ви тільки уявіть собі це. Такі податки були обрані урядом не просто так. В цей час в Європі люди з розуму сходили від кориці, відповідно ріс великий попит на цю продукцію. Дуже часто бували випадки, щоб придбати корицю, люди віддавали своє золото в пропорції 1: 1. І це було нормальним.
3. А зараз поговоримо про південну Америку, точніше про прянощі, які лежать корінням в цьому місці. І це дикоростучий ванілін. Мало хто знає, але цю пряність додавали у свої напої ще ацтеки задовго до появи європейців. Ванілін навіть служив в один час грошима для деяких індіанських племен. Це дивовижно. Зараз же центр виробництва ваніліну знаходитися не на території Південної Америки, а на території Мадагаскару. Вже звідти всі люди отримують ці потрібні прянощі. Багато людей в наш час купують не справжню ваніль. Адже чиста вона шалено дорога. Для її виробництва необхідно збирати прянощі вручну. А це дуже довго. Тому часто ми купуємо штучні замінники.
4. Зараз у кожної людини можна знайти безліч перцю, адже це звичайні та необхідні прянощі, як сіль, наприклад, повинні бути завжди. Але от якщо перенести вас з цим перцем в час Середніх віків до Європи, то ви б були дуже багатою людиною. Чому так? Та все просто і ясно, в ті часи перець був дорожчим за золото. Нашими словами — це була стійка валюта. А заможних купців в той час називали мішками з перцем. А зараз заходите на наш сайт і замовляєте наші знамениті осетинські пироги, ви просто не знайдете смачніше ніж у нас, можете навіть не витрачати свій час. Вибираєте начинку, яка вам дуже подобатися, можливо, ви любите солодкі, солоні, м'ясні, сирні осетинські пироги, у нас є все про що тільки можна мріяти. Начинка в наших осетинських пирогах дуже ніжна і соковита, ситна, а тісто м'яке і тонке. Як ви любите, більше начинки, менше тіста. Так замовляєте, чекаєте доставку, а вона у нас дуже швидка, потім сідайте на диван і уявляєте, що б ви робили з тим перцем в Середні віка. Посидьте, розслабтеся і просто помрійте. Вчені довели, що мріяти просто необхідно для людини. Це задає їй стимул до життя, піднімає настрій і знижує ризик захворіти смертельними хворобами.