Кулінарне шоу. Історія виникнення

Кулінарне шоу. Історія виникнення
Телебачення вже давно не вважається різновидом мистецтва, як колись, це зараз — засіб масової інформації, який виконує пізнавальну, інформативну та розважальну функції. Якщо порахувати, то людина за все життя проводить майже 20 років, використовуючи різного роду гаджети, серед яких почесне місце займає і телевізор. Ми дивимося різного роду фільми,телепередачі, новини та всілякі реаліті-шоу. Кулінарне шоу — це також свого роду реальне шоу, коли вам з екрану телевізора показують як готувати ту чи іншу страву, а також розповідають під час цього всілякі секрети приготування страв та цікаві історії. 
Зараз майже жоден український канал не обходиться без такого шоу у своєму ефірі. Не будемо вдаватися до подробиць та робити їх перекличку, просто зауважимо, що такий формат телепередачі з’явився ще у 1940 році і їхній різновид зараз варіюється від продуманої кулінарної програми до справжнього кулінарного шоу, в якому немає сценарію, кадри часто йдуть з першого дубля, а участь беруть реальні люди, а не актори.

Найперше кулінарне шоу

Вперше такий формат був показаний у Великобританії. На пострадянському просторі історія ефірного приготування починає своє існування у 1993 році, коли на блакитних екранах з'являється передача з А. Макаревичем “Смак”. Звичайно її призначенням було не просто розповісти як готується та чи інша страва, а скоріш за все вона давала можливість телезіркам зайвий раз засвітитися на екранах. Передача була досить популярною протягом всього свого існування. А це не багато і не мало, а аж 12 років. Відродив “Смак” Іван Ургант через рік як перестали показувати А. Макаревича. 
Мабуть, такий формат припав до душі кожному, адже він набуває все більшої популярності та з кожним роком розширює глядацьку аудиторію. Особливо глядачам подобається, коли відомі актори, співаки та інші представники мистецтва готують цікаві та доступні страви у себе на кухні. Навіть самі зірки полюбляють завоювувати свою аудиторію, створюючи кулінарні блоги та сторінки в соц мережах. А деякі навіть знімають фільми, де основні події проходять на кухні. Особливої популярності, спочатку в Росії, а потім і в Україні досяг серіал “Кухня” з Д. Назаровим у головній ролі. У 2014 році була навіть знята часина цього фільму в Парижі, яка так і називалася “Кухня в Парижі”. 
Також популярний формат кулінарного реаліті шоу, що з’явився майже 10 років назад, в якому аматори змагаються в своїй майстерності і прагнуть досягти рівня мастер-шефу.

Наш осетинський пиріг може стати зіркою будь якої гастрономічної програми, адже готується він досить просто, а смак має неймовірний. Ви можете самі в цьому переконатися, замовивши його в пекарні Три Пироги. Наші смачні пироги — це справжній витвір мистецтва, який може стати окрасою будь-якого столу, як просто обіднього, так і святкового. До того ж у нас діють знижки іменинникам на осетинські пироги.