Чи можна їсти осетинські пироги вночі

Чи можна їсти осетинські пироги вночі
Колись була дуже поширена ідея про те, що якщо не їсти після шостої вечора, то правильне функціонування організму забезпечено, ще й зайва вага можна скинути, якщо він є в наявності. З пізніми вечерями пов'язували навіть нічні кошмари, хоча в їх виникненні в різні часи звинувачували що завгодно - від злих духів до комп'ютерних ігор і вечірнього перегляду телевізора. Трохи пізніше громадську думку пом'якшало, і стало офіційно дозволено їсти за три години до сну, адже багато людей живуть в режимі «сови», піднімаючись в той час, коли у «жайворонків» вже майже обід, а лягаючи далеко за північ. Проте, перебували експерти, які стверджують, що в нічний час доби незалежно від особистого біологічного ритму їжа перетравлюється не так успішно, і навантажувати шлунок слід виключно у відповідності зі світловим днем. Чи означає це, що влітку можна їсти більше ніж взимку поки що незрозуміло, але факт залишається фактом: любителів нічної обжерливості не вітали. Але що нам говорить про це сучасна наука? Виявилося, що хоча під час сну природним чином знижується слиновиділення і активність стравоходу, сам шлунок працювати не перестає. Навіть навпаки - в період між 10 годинами вечора і 2 годинами ночі підвищується вироблення певного гормону, що сприяє травленню. Так що можна сказати, що в умовах відсутності інших активностей, організм цілком здатний приділити належну увагу переварюванню їжі. Так що якщо ви вирішили замовити їжу в Києві проти ночі, можете особливо не переживати - час доби не впливає на якість травлення.

Цілодобова доставка їжі в Києві працює завжди

У кожної людини є свій власний режим дня. Хоча для деяких справедливіше буде назвати це режимом ночі, але не будемо чіплятися до слів. Доставка їжі працює в будь-який час доби, і навіть в нашій мережі «3 Пирога», яка офіційно працює до 19-20: 00, можна зробити попереднє замовлення на пироги, які вам доставлять свіжими і гарячими в будь-який час доби. Ви можете обговорити цей нюанс з менеджером при оформленні замовлення. Навіть якщо ви плануєте після пізньої вечері лягти спати - не переживайте. У нічний час перистальтика кишечника навіть вище, ніж в денний, так що їжте пироги і лягайте спати зі спокійною совістю. Що цікаво - післяобідній сон досить довгий час був обов'язковою рутиною не тільки для дітей, а й для дорослих, а в деяких країнах пообідня сієста досі є непорушною традицією. Це зовсім не в'яжеться з твердженням, що перед сном не можна їсти. Організм вміє пристосовуватися практично до будь-яких умов, так що якщо пізню вечерю (або навіть дуже ранній сніданок) вже щільно увійшов в звичку - не потрібно гвалтувати себе і відмовлятися від звичної порції їжі. Якщо ви хочете змінити свої харчові звички, то переглянете раціон, а відмовляти собі в звичному прийомі їжі за розкладом зовсім не обов'язково.

Що все-таки варто враховувати під час пізніх трапез

Для людей з певними хронічними захворюваннями пізні прийоми їжі все ж можуть представляти деяку небезпеку або, як мінімум, дискомфорт. Стосується це насамперед тих, хто страждає від печії, а так само астматиків. Вживати важку їжу на ніч дивлячись також не варто - обмежтеся овочевим пісним осетинським пирогом, але не варто зловживати смачним, але важкуватим пирогом з бараниною. Краще замовте його в той час, коли ви зазвичай прокидаєтеся, або ж оформите доставку обіду в офіс. Легка вечеря забезпечить правильне і здорове почуття голоду з ранку. Потрібно їсти так, щоб енергія правильно розподілялася протягом доби. І вже точно набагато краще щільно поснідати, щоб організм витрачав калорії в правильне русло, ніж залишати всі поживні речовини для запасів жиру, які неминуче сформуються, якщо калорії не вжити куди потрібно.