Чи можна їсти осетинські пироги вночі

Колись була дуже поширена ідея про те, що якщо не їсти після шостої вечора, то правильне функціонування організму забезпечено, ще й зайва вага можна скинути, якщо він є в наявності. З пізніми вечерями пов'язували навіть нічні кошмари, хоча в їх виникненні в різні часи звинувачували що завгодно - від злих духів до комп'ютерних ігор і вечірнього перегляду телевізора. Трохи пізніше громадську думку пом'якшало, і стало офіційно дозволено їсти за три години до сну, адже багато людей живуть в режимі «сови», піднімаючись в той час, коли у «жайворонків» вже майже обід, а лягаючи далеко за північ. Проте, перебували експерти, які стверджують, що в нічний час доби незалежно від особистого біологічного ритму їжа перетравлюється не так успішно, і навантажувати шлунок слід виключно у відповідності зі світловим днем. Чи означає це, що влітку можна їсти більше ніж взимку поки що незрозуміло, але факт залишається фактом: любителів нічної обжерливості не вітали. Але що нам говорить про це сучасна наука? Виявилося, що хоча під час сну природним чином знижується слиновиділення і активність стравоходу, сам шлунок працювати не перестає. Навіть навпаки - в період між 10 годинами вечора і 2 годинами ночі підвищується вироблення певного гормону, що сприяє травленню. Так що можна сказати, що в умовах відсутності інших активностей, організм цілком здатний приділити належну увагу переварюванню їжі. Так що якщо ви вирішили замовити їжу в Києві проти ночі, можете особливо не переживати - час доби не впливає на якість травлення.

Цілодобова доставка їжі в Києві працює завжди

У кожної людини є свій власний режим дня. Хоча для деяких справедливіше буде назвати це режимом ночі, але не будемо чіплятися до слів. Доставка їжі працює в будь-який час доби, і навіть в нашій мережі «3 Пирога», яка офіційно працює до 19-20: 00, можна зробити попереднє замовлення на пироги, які вам доставлять свіжими і гарячими в будь-який час доби. Ви можете обговорити цей нюанс з менеджером при оформленні замовлення. Навіть якщо ви плануєте після пізньої вечері лягти спати - не переживайте. У нічний час перистальтика кишечника навіть вище, ніж в денний, так що їжте пироги і лягайте спати зі спокійною совістю. Що цікаво - післяобідній сон досить довгий час був обов'язковою рутиною не тільки для дітей, а й для дорослих, а в деяких країнах пообідня сієста досі є непорушною традицією. Це зовсім не в'яжеться з твердженням, що перед сном не можна їсти. Організм вміє пристосовуватися практично до будь-яких умов, так що якщо пізню вечерю (або навіть дуже ранній сніданок) вже щільно увійшов в звичку - не потрібно гвалтувати себе і відмовлятися від звичної порції їжі. Якщо ви хочете змінити свої харчові звички, то переглянете раціон, а відмовляти собі в звичному прийомі їжі за розкладом зовсім не обов'язково.

Що все-таки варто враховувати під час пізніх трапез

Для людей з певними хронічними захворюваннями пізні прийоми їжі все ж можуть представляти деяку небезпеку або, як мінімум, дискомфорт. Стосується це насамперед тих, хто страждає від печії, а так само астматиків. Вживати важку їжу на ніч дивлячись також не варто - обмежтеся овочевим пісним осетинським пирогом, але не варто зловживати смачним, але важкуватим пирогом з бараниною. Краще замовте його в той час, коли ви зазвичай прокидаєтеся, або ж оформите доставку обіду в офіс. Легка вечеря забезпечить правильне і здорове почуття голоду з ранку. Потрібно їсти так, щоб енергія правильно розподілялася протягом доби. І вже точно набагато краще щільно поснідати, щоб організм витрачав калорії в правильне русло, ніж залишати всі поживні речовини для запасів жиру, які неминуче сформуються, якщо калорії не вжити куди потрібно.