Наші осетинські пироги як діти

Наші осетинські пироги як діти
Діти квіти життя. Такий вираз, напевно, ви не раз чули від ваших друзів, батьків або просто знайомих. У більшості людей на обличчі з'являється посмішка, коли ми бачимо маленьке диво. І як же дорого то почуття, коли маленькі долоньки міцно-міцно тебе обіймають. Діти наповнюють наше життя світлом, радістю і сенсом. Адже погодьтеся, ми живемо заради дітей, наші бабусі і дідусі жили заради наших тат м мам. Вони, в свою чергу, живуть заради нас. Дітей, напевно, неможливо не любити. І вони таку любов заслуговують. Діти не зіпсовані часом, вони чисті. Вони безпосередні. Діти не вміють заздрити і мстити, не бажають комусь зла. Адже погодьтеся, навіть батьки-алкоголіки для дітей залишаються улюбленими батьками. Малюки не вміють мститися, навіть якщо їх поставили в кут, потім вони біжать до вас, міцно обіймають і цілують. Вони відкриті для спілкування. Їм не важливий соціальний статус, ваша робота або наявність останнього айфона. Це, звичайно, не стосується цукерок. Наявність у вас цукерки автоматично робить вас мало не найкращим другом.

Так, діти примхливі. Зараз кожна мама погодиться з тим, як важко було вставати на годину, два, три ночі, йти до ліжечка і заспокоювати малюка, що плаче. У ті моменти, часом, брала злість, втома, психи. Але день у день ми робили все можливе, щоб наші діти не хворіли і були щасливі. Ми бажаємо їм найкращого, купуємо дорогі іграшки і намагаємося правильно корміть.Ми намагаємося їх вчити тільки хорошим манерам і зразковому поведінки. Але ось чому, якщо ми так намагаємося заради наших дітей, вони не завжди виростають порядними і ввічливими людьми. Чому потім трапляється так, що діти «вставляють ніж у спину».

Діти, як губки. Вони вбирають в себе абсолютно всі. А ми, в свою чергу, дуже часто не помічаємо, як подаємо зовсім не той приклад, який варто подавати. Ми можемо лаятися, виражатися нецензурними словами, ображати. І все це бачать наші діти. Звичайно, ми потім скажемо, що це погане слово, що так робити не можна. Але буде пізно. Дитина вже запам'ятала і сприйняла це так, начебто це норма. І потім складно їх в цьому переконати.

Діти, відображення нас самих. Подивіться на них, вони ведуть себе точно так само, як ведемо ми. Манери, повадки, мова та інше вони копіюють з нас. З кого ще може бути кращим прикладом? Адже ми, як батьки, є для цих маленьких чоловічків прикладом для наслідування. Ми повинні подавати приклад, за який потім не буде соромно. Тому завжди необхідно думати про свою поведінку, про свої вчинки, слова.
Але всі діти щирі. Так, вони нас копіюють, кричать, балуються, роблять капості, але вони справжні. Вони посміхаються, тому що їм весело, плачуть, коли сумно. Але все це роблять по-справжньому. Без брехні, масок і обману.

Саме такі справжні наші осетинські пироги. Ми намагаємося пекти їх усім серцем з чистою «дитячої» любов'ю до своєї справи.
Замов доставку пирогів в м.Києві і придивись відмінним смаком.
Наші пироги - наші діти. І ми за них у відповіді.
Ми гарантуємо якість їх приготування і їх неймовірний смак.