Осінь – не привід сумувати

Осінь – не привід сумувати
Із закінченням літа та настанням холодів ми починаємо помічати зміни не лише у навколишньому середовищі, а й у собі. Відчуваємо сонливість, млявість, швидше втомлюємося. Інколи не хочеться і з-під ковдри вранці вилазити. Це пояснюється багатьма факторами, такими як: невдоволення соціальним становищем, конфліктами в сім’ї чи на роботі, проблемами зі здоров’ям, які особливо загострюються в осінній період, та ін.
Ось деякі поради, дотримуючись яких, ви забудете, що таке депресія:
  • По-перше, варто вживати більше вітамінів. Віддавайте перевагу цитрусовим та сезонним овочам та фруктам. Особливо вам допоможуть гарбуз та хурма. Саме ці продукти вважаються королем та королевою осіннього столу. Воно й не дивно, адже вони насичені не лише вітамінами, але й чинять антибактеріальну дію на організм та позитивно впливають на серцево-судинну систему.
  • По-друге, більше часу проводьте на свіжому повітрі. Фізична активність, здійснена на дворі є більш ефективною ніж ви будете займатися в залі. Навіть проста прогулянка в парку може зарядити вас позитивом на тривалий час.
  • По-третє, не бійтеся знайомитися з новими людьми та розширювати коло своїх друзів. Часом саме спілкування може стати надійним антидепресантом.
  • І по-четверте, не потрібно ставити перед собою занадто високі цілі. Краще поступово йти до своєї мети, підкорюючи невеликі вершини. Так ви не будете почувати себе спустошеним та виснаженим.

Що ще можна порадити і чим ми можемо зарадити?

Відомі психологи також рекомендують такий спосіб боротьби з хандрою як присвятити день собі. Тобто, коли ви цілий день займаєтеся лише тим, що вам подобається. Хочете цілий день нічого не робити – не робіть, або ж бажаєте провести цей день в спа-салоні чи з друзями на рибалці – зробіть це, або, можливо, хочете весь день займатися сексом – займайтеся, чи можливо вам хочеться весь день їсти лише улюблену їжу, то чому б і ні, смакуйте на здоров’я протягом дня улюбленими стравами. Науковцями навіть доведено, що такий день може замінити відчуття як після повноцінної відпустки. Уявляєте як круто відчувати себе відпочившим завдяки лише одному дню? Що ж стосується нашої пекарні, то з першими трьома пунктами, у цьому випадку, ми навряд чи зможемо вам допомогти, а от смачна їжа, то це до нас. Ми пропонуємо замовити осетинські пироги, які порадують вас своїм смаком та ароматом. Для вашої зручності ви можете замовити сирний пиріг додому в Києві і насолоджуватися ним, не виходячи з власної квартири ( ну це особливо стосується й третього пункту)).

Саме сирний чи м’ясний пиріг, приготовлений з любов’ю нашими поварами зможе підняти вам настрій та налаштувати на позитив. Ця смакота не залишить нікого байдужим і ви неодмінно захочете ще.

Тому давайте боротися з осінньою нудьгою разом, до того ж для нашої пекарні, яка готує найсмачніші осетинські пироги Київ, його жителі та гості – це не просто клієнти, це люди для яких ми постійно оновлюємося та вдосконалюємося. Тож, обираючи нас, ви обираєте високоякісний продукт та відмінне обслуговування.