Осетинський сир і Сулугуні ми готуємо самі

Осетинський сир і Сулугуні ми готуємо самі
Не кожна пекарня може пишатися умінням в приготуванні сирів. Це мистецтво. Адже в житті неможливо уявити двох абсолютно однакових головок сиру, кожен відрізняється своїм незабутнім смаком і ароматом. Особливу пікантність пирогам нашої пекарні надає осетинський сир і сулугуні. Ці продукти готуються за класичною рецептурою в кілька етапів.

Класичні сири кавказької кухні

Величезною популярністю в нашій пекарні користуються м'які сири, які ми робимо за власною технологією. На процес приготування сиру впливають багато факторів. Наприклад, якої якості використовувалося молоко, безпосередньо сама технологія виготовлення продукту, період часу, що виділяється сироварами на дозрівання сиру. Вирушимо в невелику подорож на Кавказ, щоб зрозуміти, які традиційні сири там готували.
До відомих і дожили до наших днів сирів Кавказу є:
  • Адигейський сир. Підвищеною популярністю він користувався у черкесів.
  • Копчений адигейський сир або як його ще називаю «червоний сир» вважається досить поживним і калорійним. Часто в якості основного продукту харчування його використовували пастухи, воїни і мисливці.
  • Шор - традиційний сир Азербайджану. За смаковими відчуттями він нагадує солоний сир. Хоча його легко можна намазати на шматок лаваша.
  • Мотав - найніжніший з жовтуватим відтінком сир, не сильно солоний на смак. Це знаменито блюдо азербайджан.
Осетинський сир - найулюбленіше і поширене блюдо серед жителів Центрального Кавказу (цихт). Володіє незрівнянним смаком, високою поживною цінністю і містить в собі безліч корисних речовин.
Сулугуні - найсмачніша їжа Грузії. Вважається символом Сакартвело. Він вважається найстарішим сиром на планеті. Жодне грузинське застілля не обійдеться без його участі.
Осетинський сир, що викорустовується в процесі приготування осетинських пирогів з сиром, вважається гордістю всіх осетин. Його готують за класичною технологією без застосування консервантів і барвників. Сир вважається екологічно чистим, натуральним продуктом. Для його виготовлення застосовується: молоко екстра-класу, сіль і ферменти тваринного походження.
Головною фірмовою фішкою всіх осетинських пирогів вважається саме осетинський сир. Його важко переплутати з іншими сирами по характерному солоного смаку. За консистенцією він нагадує сир.

Корисні властивості сиру

Осетинський сир не тільки має приголомшливі смакові якості, а також дуже корисний для здоров'я. У ньому міститься багато цінних мінералів: магній, кальцій, залізо, калій і цей список можна довго продовжувати. Крім цього в ньому присутні вітаміни А, С, Е, РР, В.

Унікальність сулугуні

Одним з найсмачніших розсолів грузинських сирів по праву можна вважати сулугуні. Він може мати білосніжно білий відтінок, кремовий або навіть жовтуватий. Все залежить від застосовуваного в рецептурі молока. При його виготовленні використовується: козяче, коров'яче молоко, а також овець і буйволиць. Сулугуні має щільну структуру, тому він відмінно тримає форму. Він прекрасно підкреслює смак будь-яких страв. Тому його часто використовують при приготуванні пирогів, запіканок, салатів. Неможливо уявити справжній хачапурі без використання сулугуні.
В унікальному сирі містяться всі амінокислоти органічного походження, вітаміни групи В, РР, С, Е, цинк, калій, фосфор, залізо, мідь і список можна продовжувати. Незважаючи на високу калорійність, все компоненти продукту швидко засвоюються організмом.

Часто виникає питання: «Де замовити осетинські пироги?», щоб вони були смачними і корисними.
Ви можете замовити осетинські пироги додому з доставкою в пекарні «Три пироги».