Остерігайтеся підробок

Остерігайтеся підробок
Протягом сотень років традиції і незрівнянний смак оригінальних осетинських блюд знають і поважають у всьому світі. На всій планеті немає подібної випічки. Традиційні осетинські пироги асоціюються з ситної начинкою і вишуканим ароматом. Здається, немає складності в випіканні таких страв, однак для цієї роботи необхідний певний досвід і вправність. Як же поласувати дійсно оригінальним блюдом і уникнути підробок?

Чому у нас дійсно оригінальні осетинські пироги?

Підвищена популярність осетинської кухні призводить до збільшення недоброякісних виробників. Замовляючи доставку пирогів в Києві на будинок або на роботу, будьте уважні, вибираючи тільки перевірені компанії, давно зарекомендували себе з позитивного боку.
Наша пекарня «Три пироги» вважається істинно осетинською кулінарної компанією. Ми виробляємо оригінальні традиційні осетинські пироги за унікальною технологією, секрет якої зберігаємо давно. Ми з особливим трепетом ставимося до кулінарних традицій нашого народу, завойовуючи все більшу кількість шанувальників нашої національної кухні.

Секрет приготування оригінальних осетинських пирогів

Наша команда кухарів не з чуток знає, як смачно і майстерно приготувати унікальні страви. Нам потрібно немало часу, щоб досягти високого рівня майстерності і отримати певний досвід і вправність при приготуванні осетинських пирогів. Ми використовуємо у своїй роботі рецептуру і технологію виробництва, передану з покоління в покоління осетинськими сім'ями.
Наш шеф-кухар Аслан Абаєв родом з Осетії. Він навчився цієї майстерності від своєї бабусі з семи років і навчив всю нашу команду традиціям і рецептурі приготування смачних страв. Всі технологія виробництва заснована на застосуванні ручної праці. Чого не можна сказати про більшість подібних компаній.
На якість справжнього осетинського пирога особливо впливає процес виробництва. Наприклад, яловичий фарш ми готуємо самостійно зі свіжого м'яса, не використовуючи покупної невідомої якості. Осетинський сир і сулугуні готуємо самостійно тільки зі свіжих продуктів з власної традиційної технології.
Для осетинських пирогів використовуємо повітряне, м'яке і ніжне тісто, щоб його можна було розкатати руками. Розкриємо невеликий секрет: якщо тісто легко розкочується качалкою, то воно вже непридатне для приготування традиційних осетинських блюд.
Процес випікання пирогів проводиться на дров'яної печі. Тому, купуючи осетинські пироги з доставкою додому, будьте впевнені, що всі інгредієнти складаються виключно з натуральних продуктів. У нас здійснюються щоденні поставки м'ясо, зелені постійними постачальниками продуктів, що гарантує безпеку для здоров'я.
Наші клієнти легко можуть замовити пироги на будинок або в офіс на сайті або по телефону. Ми виробляємо доставку страв у зручний час для наших клієнтів по всьому Києву.

Таємниця успіху наших осетинських блюд

Відкриємо таємницю нашої пекарні «Три пироги», яка встигла завоювати серця і любов більшості киян:
  • Для своїх страв ми використовуємо тільки якісні продукти харчування.
  • Наша команда високопрофесійних кухарів досконало володіє тонкощами приготування осетинських пирогів.
  • Ми завжди швидко доставляємо наші гарячі страви своїм клієнтам.
  • Доставка проводиться в найкоротший час в будь-який куточок Києва нашими швидкими кур'єрами.
  • Ми постійно балу наших клієнтів приємними знижками та акційними пропозиціями.
Якщо бажаєте покуштувати дійсно смачні і оригінальні осетинські страви, то обов'язково звертайтеся в нашу пекарню «Три пироги».