Пироги з дров`яної печі - не минуле століття

Пироги з дров`яної печі - не минуле століття
Хтось із нас народився у великому місті, а хтось приїхав до Києва з одного з прекрасних українських сіл. Деякі регулярно мають доступ до домашньої випічки з домашньої печі, а хтось пробував пиріг з печі тільки в дорогому ресторані. У будь-якому випадку, відрізнити пиріг, спечений в духовці або хлібопічці від того, який був витриманий за всіма правилами в дров'яної печі, може практично кожен, хто пробував і те й інше.
Піч, заправлена ​​правильним паливом, надає особливий аромат будь-яким виробам, правильно і рівномірно прогріває і пропікає тісто, і ви не відчуєте впливу пластика або газу. Це як робити печеню на звичайній сковорідці, або в горщику - блюдо печеться у власному соку, і всі корисні вітаміни та мікроелементи, всі відтінки смаку кожного інгредієнта, все найкраще, що може бути в страві - залишається в ньому.
Звичайно, коли у кожного в будинку є як мінімум духовка, то буває складно пояснити, чому справжній осетинський пиріг повинен бути приготований саме в дров'яної печі. Навіть дотримуючись правильної рецептури і маючи за плечима чималий досвід випічки, неможливо отримати два абсолютно ідентичних пирога з духовки і з дров'яної печі.
Дров'яні печі на даний момент є не в кожному ресторані, і вже точно їх немає в мережах швидкого харчування, де основний спосіб готування - жарка в маслі. Ми ж створили мережу пекарень, яка вас швидко і смачно нагодує пирогом з справжній дров'яній печі. Це не маркетинговий хід, а наше абсолютно усвідомлене рішення, адже місія нашої компанії - годувати клієнтів дійсно якісною їжею, і розвинути хороший бізнес, що приносить користь як співробітникам, так і замовникам.

Душевні пироги з доставкою додому

Нашою метою завжди було зробити корисне смачним, а особливе доступним. Тому ми затвердили технологію, що зарекомендувала себе і реалізували масове і швидке виробництво свіжої випічки. Ми привозимо пироги додому вже досить давно, щоб з упевненістю заявити, що у нас вийшло досягти наших основних цілей. Наші клієнти знають, що ми вміємо пекти найсмачніші осетинські пироги в Києві, привозимо їх завжди вчасно і в свіжому гарячому вигляді.
Ви не знайдете в наших виробах сухих горілих кірочок, прісної і нечисленної начинки і товстого тесту. Ми впевнені, що наші пироги оцінить навіть самий вибагливий гурман, і напевно порекомендує нас своїм знайомим. Ми надаємо всі можливості для того, щоб замовлення пирогів в Києві був максимально простим і зручним. Загляньте в розділ про доставку та оплату на нашому сайті, і переконайтеся в цьому особисто. Доставка в будь-яку точку Києва, а також в довколишні міста з максимальною швидкістю і без втрати якості.
Сучасний зручний сайт, меню, в якому детально описана начинка кожного пирога, можливість замовлення як через «кошик», так і по телефону. Ви можете написати нам в Вайбер, якщо незручно зараз розмовляти, і ми в будь-якому випадку приймемо ваше замовлення і виконаємо його в кращому вигляді. Сплачуйте будь-яким зручним способом - з карти, або ж готівкою, і насолоджуйтеся смачною їжею, не виходячи з дому чи офісу.
У самому найближчому часі ми запустимо власну мобільний додаток, яке буде у вільному доступі як в Apple Store, так і в Google Play. Вже звична мобільному середовищі тепер доповниться ще однією приємністю - миттєвим замовленням пирогів в Києві. Де б ви не знаходилися в межах нашого міста - робіть замовлення. Цілком можливо, що одна з наших пекарень знаходиться зовсім недалеко, і вже скоро ви будете насолоджуватися гарячим осетинським пирогом, випеченим за всіма правилами.