Поговоримо про дорогоцінне каміння!

Поговоримо про дорогоцінне каміння!
Є такий вислів, що найкращі подружки дівчат – діаманти. Чи так це? Напевно. Кожна дівчинка бажає мати якесь кільце, сережки чи кольє с цим дорогоцінним камінчиком. Цей камінь завжди був ознакою достатку, адже придбати його може не кожен. Але діамант такий не один. У світі існує купа камінь, які коштують дуже дорого. Але чи можна будь-який камінчик назвати дорогоцінним. Щоб назвати його таким, камін повинен відповідати трьом критеріям: бути рідкісним, довговічним та красивим. Як це визначити?

Рідкість каменю визначається важкістю його видобування та знаходження його в природі. Одним з найважчих є видобуток алмазу – майбутніх діамантів. Спочатку с землі викапують алмазну руду, з якої потім витягують кристали алмазу. Потрібно буди щонайменше 0,5 алмазного карата у тоні руди, щоб видобуток був рентабельним. І лише 20 відсотків підійде для використання у ювелірних виробах. Тож уявіть скільки руди треба переробити, щоб жінка отримала таке омріяне кільце с діамантом.

Наступним критерієм є довговічність. Жодна корпорація не буде освоювати місцеположення мінералі та каміння, які швидко приходять в непридатність. Погодьтеся, вам не потрібний виріб з крихкими вставками. Тому довговічність – визначальний фактор для каміння, яких претендує на назву дорогоцінного. Довговічність каменю вимірюється у сотнях та тисячах років. Але камін  водночас  може бути і твердим і крихким. Алмаз настільки твердий, що його використовують при розпилюванні інших твердих матеріалів, але при падінні цей кристал може тріснути чи, навіть, розбитися.
Наступний фактор – це красота. Але це не те, подобається нам цей камінчик чи ні. Поняття краси у каміннях обчислюється. На вартість впливає насиченість кольору, ступінь заломлення сонячного променю, спектр поглинання кольору і інші характеристики, які професійні гомологи перевіряють спеціальними приладами. Навряд людина с першого погляду зможе оцінити всі ці якості. 
Вчені вже навчилися синтезувати рідке камінні, але їх вартість ніщо порівняно з цінами на природні діаманти, рубіни, сапфіри та інші дорогоцінні каміння. По справжньому дорогоцінним може вважатися лише той, що був знайдений у надрах землі.
Дорогоцінним може бути не тільки каміння, а все, що завгодно. Існує велика кількість різноманітних рейтингів вартості товару. Дорогоцінним буває і їжа. На вартість її теж впливає дуже багато факторів. Вартість самих продуктів, з яких приготували страву, важкість доставки. Від імені повара теж залежить ціна. Стави відомих на весь світ шеф кухарів коштують кілька сот або навіть тисяч доларів. 

Але, щодо їжі, вона може не коштувати так багато, і при цьому для вас була б дорогоцінною. Є такі страви, заради яких ви будете їхати в інше місто або, навіть, в іншу країну, щоб його скуштувати. Ви замовляєте вашу улюблену страву при першій можливості. Та якщо ваша улюблена страва – справжні осетинські пироги та ви живите у м. Києві, то вам взагалі не потрібно нікуди їхати, щоб їх скуштувати. У пироговій «ТРИ ПИРОГИ» є служба доставки їжі, яке привезе пироги на вказану адресу. Будете ви на роботі в офісі чи дома, це не важливо. Адже такі дорогоцінні для вас пироги ми привеземо у будь яке місце. А при замовленні від 250 грн зробимо це ще й безкоштовно.