Поговорімо про це…

Поговорімо про це…
Часом секс – це як доставка їжі в Києві, інколи довго й марудно із затяжною кульмінацією, а інколи так швидко, що навіть й нецікаво. Як же досягти гармонії в любовних стосунках?

Більше говоріть

Так говоріть, але не під час самого акту, а про нього безпосередньо. Не бійтеся розповідати партнеру про свої бажання та фантазії, можливо, він хоче того ж, що й ви, але соромиться зізнатися. Обговорюйте пози, в яких вам комфортно, а в яких ні. Щирість та відвертість – це основні стержні відносин, які допоможуть перетворити звичайний секс на незабутній процес.

Відкиньте страхи та невпевненість

Часто, особливо у представниць прекрасної статі, виникає страх не сподобатися чоловіку, навіть якщо вони в шлюбі вже кілька років і чоловік знає про неї все. Жінки часто переживають як вони виглядають, як лежить їхнє волосся, чи не помітить він зайву складку на животі ну і таке інше. Насправді чоловікові під час сексу неважливо який вигляд ви маєте, він просто хоче насолоджуватися вами та щоб вам обом було приємно. Якщо ж ви постійно будете думати про зовнішність, ви не зможете відчути всю насолоду від процесу.

Експериментуйте

Звичайно секс з часом може перетворитися на рутину, а у партнерів можуть виникнути почуття, що вони просто виконують свій обов’язок. Щоб уникнути цього варто не зациклюватися на чомусь одному. Змінюйте не лише позиції, а й місця, де ви цим займаєтесь. Якщо ви взагалі великі відчайдухи, то спробуйте додати почуттям «перчику» й зайнятися цим у нетрадиційних, або навіть, публічних місцях (ліфт, туалет і таке ін.). Адже ніщо так не зближує як спільний викид адреналіну.

Не поспішайте

Велику, велику роль відіграє прелюдія, тому не нехтуйте нею. Вона допомагає не лише налаштуватися на потрібну хвилю, а й розслабляє тіло та сприяє підвищеному виділенню тестостерону, гормону, що відповідає за лібідо. Масаж, ласки, інтимний масаж активно сприятимуть цьому. А от стрес – це головний ворог цього гормону, адже у жінки, яка втомлена та напружена виділяється окситоцин, який блокує тестостерон.

Спробуйте щось особливе

Звичайно немає а ні чарівної пігулки, а ні диво-їжі, які зможуть отак просто взяти та підвищити лібідо чоловіка чи жінки, але існують певні продукти, які допомагають поповнити ваш організм мікроелементами, які сприяють кровопостачанню до визначених частин тіла. До таких продуктів належать імбир, авокадо, селера, чорна малина, банани, мигдаль та шоколад. Почесне місце серед них займають і морепродукти, особливо устриці, які є потужним афродозіаком, і які містять левову частку цинку, який так необхідний для чоловічої потенції.
Ну а якщо ми вже заговорили і про їжу, то чому б вам не влаштувати романтичну вечерю, яка також зможе допомогти вам досягти гармонії і налаштує на незабутній секс. Адже приємна музика, мерехтіння свічок і смачні страви – це чудовий спосіб розслабитися і насолоджуватися один одним. А якщо ви не хочете стояти біля плити, готуючи страви для вечора, то чому б вам не зробити замовлення їжі додому та спокійно налаштовуватися на вечір та на всі його витікаючі наслідки. А доставка їжі в Києві забезпечить вас смачними стравами.