Уявіть собі, що ви опинилися на безлюдному острові

Уявіть собі, що ви опинилися на безлюдному острові
У наш час, коли життя не стоїть на місті, коли ми завжди кудись поспішаємо, час від часу треба зупинитися та перевести подих. Кожному з нас вкрай потрібен відпочинок. Ми чекаємо його, плануємо відпустку, подорожі. А якщо ми живемо у великому місті, такому як Київ, то відпочинок ще необхідніший. Бо суєта великого міста дуже сильно впливає на наше здоров’я, емоції та поведінку. На нас давить шум доріг, великий натовп людей, який кудись мчить. Ми не встигаємо на метро чи тролейбус, нервуємо, бо спізнюємось на роботу. Ми завжди кудись квапимось. Інколи треба просто зупинитися. Зупинитися та перепочити.
Ми впевнені, що в деякі моменти перенавантаження, кожен з нас прагнув на якийсь час опинитися на безлюдному острові. Опинитися там, де немає телефонів, машин, роботи та інших людей. Десь на березі лазурного моря під пальмами та палаючим сонцем. Ми бажаємо відпочити від різних клопотів та думок, відпочити від самих себе, навіть від своїх думок.
Напевно, кожен з нас бачив передачі про життя на безлюдному острові. Як людина добувала собі їжу, будувала житло. Кожен читав «Робінзона Крузо» і, мабуть, уявляв себе на його місті. А тепер уявіть, що ви там опинилися. Які б реально були ваші дії, змогли би ви насолоджуватись самотністю. Мабуть змогли б, але не довго. Ми дуже залежні від наших телефонів, інших гаджетів, суспільства. Ми залежні від інтернету та цивілізації. 
Думаєте легко від всього цього відмовитись? Спробуйте спочатку вдома не дивитися відео на ютуб та не дивитися на телефон кожні п’ять хвилин. Спробуйте їсти те, що знайдете на вулиці, а не те, що ви замовили службою доставки їжі. І тут стане зрозуміло, що не все так просто. Безперечно, ми дуже бажаємо іноді побути на самоті, але це дійсно важно.
Опинившись на безлюдному острові, які будуть ваші перші дії? Напевно, перший час ви все ж таки відчуєте насолоду від тиші та самотності. Але потім ви захочете їсти та пити, вам потрібно буде десь спати, щось вдіти коли буде холодно. Навряд ви візьмете з собою холодильник з їжею та шафу з одягом. Треба буде вже не жити, а виживати. Ви будете намагатися розпалити багаття, тож візьміть з собою сірники. Потім спробуєте когось спіймати та засмажити, чи дістати щось с дерева, щоб з’їсти. Ви будете шукати дрова та велике листя для будівництва місця для сну.

Осетинськи пироги - Ваша найулюбленіша страва!

А якщо ваша улюблена їжа – справжні осетинськи пироги. Як бути у цьому випадку? Якщо ви і знайдете щось поїсти, то приготувати такі  пироги у вас не буде можливості. Тож, можливо, не треба мріяти опинитися на цьому, не такому ж вже і райському, місті.
Залишайтесь у місті Києві. А коли вам потрібно бути відпочити, залишіться вдома на самоті. Відкладіть подалі свій мобільний телефон, ноутбук та телевізор. Запаліть свічки та мрійте. Відчувайте свободу думок. А ми допоможемо зробити такий відпочинок ще  приємнішим. Ви можете замовити свій улюблений пиріг у пироговій «ТРИ ПИРОГИ» і наша служба доставки зробить все в найкращому вигляді. При замовлені від 250 грн доставка безкоштовна.