Проблеми продовольства, ніяк не дотичні наших пирогів

Проблеми продовольства, ніяк не дотичні наших пирогів
Питання харчування кожен день піднімаються абсолютно всіма людьми. Від банального "що б прикупити до вечері" до проблем світового масштабу, обговорюваних на конференціях Всесвітньої Організації Охорони здоров'я. Бути чи не бути ГМО-продуктів і як їх правильно маркувати? Чи пов'язаний питання ожиріння виключно з особистим вибором кожного окремого людини, або ж про це має дбати уряд, накладаючи певні обмеження на фуд-індустрію? Чи веде зростання світової економіки до того, що люди починають харчуватися чим попало і в неймовірних кількостях, або ж навпаки дозволяє виробляти більш якісну продукцію, що визначають спосіб життя населення? Насправді, зараз ми можемо чітко і ясно відповісти вам тільки на перше питання - на вечерю зробіть замовлення пирогів онлайн на нашому сайті. Тим самим ви паралельно вирішите і ще деякі питання, а саме: ваш вечеря буде приготовлений з органічних продуктів, що не містять інгредієнти ГМО або шкідливі харчові добавки; ви будете отримувати задоволення від їжі і порадіє не тільки ваш шлунок, але і ви самі; ситність і користь наших пирогів безсумнівна, так що ви однозначно робите вибір на користь здорового харчування.

Звідки береться алергія на глютен і чи має це до нас відношення

Глютен, або клейковина, міститься в злакових культурах. Це звичайний протеїн або білок, і спочатку нічого страшного в ньому немає - це звичайний компонент зерен. Але, як ми вже згадували в попередній статті про алергію, у деяких людей цей білок дійсно може викликати певну реакцію, але проявляється вона рідко і в особливих випадках. Генетична схильність до непереносимості або підвищеної чутливості зустрічається насправді не так вже й часто. Страждають від целіакії (саме так це називається) всього лише близько 1% населення Землі. При цій хворобі уражається кишечник, і таким людям дійсно доводиться переходити на безглютенової дієту. Решті ж людям можна спокійно вживати в їжу клейковину - вона не несе жодної небезпеки. Ми випікаємо осетинські пироги на замовлення, і в них, природно, присутній борошно. Але ця мука виготовлена ​​зі злаків, які не обробляються шкідливими речовинами і, відповідно, ніяк не може нашкодити вашому організму. Використання спеціальних прискорювачів росту пшениці може в підсумку викликати у людини ті ж симптоми, що і при цій непереносимості глютену, і про це варто пам'ятати.

Органічні продукти в осетинських пирогах на замовлення

Ми постійно говоримо про те, що при випіканні пирогів використовуємо тільки органічні продукти. Але що це таке, і чи можна знайти такі продукти в звичайних магазинах? Існують особливі екомаркування, затверджені урядом і міжнародним співтовариством. Багато недобросовісні маркетологи користуються тим, що люди толком не знають як таке маркування повинне виглядати, і доводиться вивчати цю тему вздовж і поперек, і дуже уважно придивлятися до етикеток. В першу чергу, органічні продукти виробляються на невеликих фермах або в екопоселення, де ведеться повністю натуральне господарство. Але далеко не всі компанії, що займаються їжею з доставкою в Києві, співпрацюють саме з такими маленькими фермерства, і вже тим більше не кожен магазин буде закуповувати подібні продукти. Пам'ятайте - термін придатності органічних продуктів не може бути більшим, адже тільки певні синтетичні харчові добавки здатні змусити молоко не скисати протягом тижнів, а яблука - лежати довше десяти днів.