Робота за кордоном

Робота за кордоном
В останні роки все більше і більше людей їде працювати за кордон. Складається таке враження, що в Польщі працює українців більше, ніж самих поляк. Вже зі шкільної лави всі прагнути виїхати в пошуках кращого життя. Спочатку ми хочемо вчиться в якомусь знаменитому ВНЗ, наприклад, «Гарвард». Потім хочемо отримувати грошову роботу у всесвітній відомій компанії. Але що отримуємо в результаті? По телевізору, в інтернеті все частіше і частіше говорять про різні досягнення десь за кордоном. Нам озвучують рівень їх заробітних плат, вартість продуктів та інше. Звичайно, переводячи все це на нашу валюту, складається враження, що там люди живуть краще. Але чи так це, велике питання. Ми ж не чуємо про те, на скільки зросли ціни на комунальні послуги. Ми не знаємо скільки коштує в Європі похід до стоматолога. Для нас закордон - цукерка в блискучій упаковці. Ми хочемо поїхати в країну, про яку, в принципі нічого не знаємо. Ми не знаємо про їх традиції, норми поведінки, але знаємо одне - там вища заробітна плата.

Напевно у кожного з нас є друг або знайомий, який ще півроку тому збирав валізи і їхав за красивим життям. А вчора ви зустрілися з ним в магазині і виявилося, що вже 2 місяці, як він повернувся. Безперечно, є ті, у кого все склалося добре. Є ті, які забрали туди свої сім`ї і повертатися не збирають. Тут напевно справа випадку і завзятості. Так само все залежить про вашу мету перебування за кордоном. Безперечно, якщо ви їдете на півроку просто для того, щоб щось заробити, це варіант. Ви не бачите нічого крім роботи, адже проводите там по 12-14 годин, 6 днів на тиждень. Якщо ви хочете там залишитися - це вже інша історія.

Чому все так хочуть виїхати. Чим так не подобається наша країна? Адже ми самі ковалі свого щастя. Це те ж саме, що шукати скарб на городі у сусідів. Чи не простіше почати зі свого! У нас в країні дуже сильне освіту, розумні і цілеспрямовані люди. Ми можемо зробити з нашої країни ту, в яку так само натовпами повалять на заробітки. Звичайно, жителі великих міст, таких як Київ, їдуть рідше. Можливо, це пов`язано з тим, що рівень життя в великих містах трохи вище провінційних міст. Ми більше оточені благами цивілізації. У нашому місті все ж менше людей, так спраглих поїхати в ту ж саму сусідську Польщу. Саме для таких людей ми і працюємо. Ми намагаємося зробити так, щоб ви і не захотіли їхати. Адже там ви не зможете замовити доставку додому осетинських пирогів від «ТРИ ПИРОГИ». Ми працюємо для вас. Ми не прагнемо до кращого життя десь за кордоном, ми намагаємося зробити життя кращим і смачніше у себе в рідному місті. Можливо, десь краще, ніж тут, теж є смачна їжа, служба доставки цілодобової їжі додому. І немає нічого краще і комфортніше домашнього затишку. А ми допоможемо зробити його ще затишніше. Наша служба доставки привезе найсвіжіший пиріг, аромат якого явно не залишить вас байдужим. І нема чого їздити по закордонах, приїжджайте до нас!