Символ сонця

Символ сонця
З чим у вас асоціюється слово млинці. Хтось може сказати, що з чимось смачним і домашнім, як наші знамениті осетинські пироги. Хтось скаже — з бабусею і дитинством, а для когось млинці — це символ Масляної. І в цьому випадки всі будуть праві. А ви коли-небудь замислювалися, чому млинці стали таким популярним і улюбленим символом? Насправді, все дуже просто. Розберімось для початку, що таке Масляна. Правильно, це свято зустрічі весни й проводів зими. Граємо в асоціації далі. З чим ви уявляєте весну? Багато з вас дадуть відповідь — сонце. Так і думали наші з вами предки. Ось вони асоціювали млинці з сонцем і вважали, що це його символ.

З цього все і почалося

Наші з вами улюблені млинчики були відомі ще з часів Давнього Єгипту. Назва «млинці» була не завжди. Їх часто називали «млини». Це слово походить від «молоти». А звична для нас назва з'явилася лише в шістнадцятому столітті. А яку назву ви б могли придумати цьому чуду кулінарії?
От цікаво, хто ж придумав це блюдо, яке люблять усі: і дівчатка, і хлопчики, і діти, і дорослі. Ви можете припустити, що млинці придумали спеціально для знаті. Але не тут-то було. Насправді, багато кулінарів впевнені, що вони були винайдені зовсім випадково. Вважається, що винахідником цього чуда є одна дуже невміла господиня. Передбачається, що вона поставила розігріватися вівсяний кисіль і раптово зазівала. Що ж сталося в результаті. Завдяки цьому з киселю вийшов дуже смачний млинець. Втім, це може бути всього лише вигадкою і байкою. На жаль, правду ми поки не знаємо.
Ми з вами розібралися з історією млинців, але чому ж вони до сих пір такі популярні. Чому вони постійно з'являються на наших столах. Звичайно, ви можете сказати, що вони шалено смачні, тому часті гості наших свят. Але так само суть в їх економності. Якщо дуже лаконічно, то для їх приготування знадобляться тільки борошно і вода. А ось уже кількість додавання молока, цукру, масла і яєць залежить тільки від достатку сім'ї. Раніше багато бідних людий могли з легкістю обійтися без цих продуктів.
Як ви їсте млинці? З виделкою і ножем на тарілочці? В час Русі на вас би дивилися, як на дуже дивну людину. Адже їх потрібно їсти тільки руками. А ось ножем різати було строго заборонено. А якщо не послухав і зробив це, то чекай біди. Адже тоді люди були впевнені, що якщо їсти млинці не руками, а різати їх, то ти стаєш нещасною людиною зі ста однією бідою на своєму шляху. А на свята це чудо блюдо пекли у величезних кількостях. Люди вірили, що чим більше їх з'їдять, тим краще йтимуть справи в родині.
«Перший млинець — комом», що це за дивна приказка. Ми впевнені, що її хоча б раз в житті чули всі, але мало хто знає, що вона означає. Перший млинець, як відомо, випікали на ще не зовсім готовій сковорідці. Вона була не досить розігрітой, і млинець брався грудкою. Але це ж наші предки. Не може бути все настільки просто. Комом раніше називали ведмедів. Адже вони дуже схожі на великий пухнастий ком. А, як відомо, на Масляну ці тварини прокидалися зі своїх зимових сплячок. З цього, перший млинець завжди несли в ліс для ведмедя. Люди сподівалися, що таким жестом вони його задобрять, а він, у свою чергу, не буде більше турбувати їх і домашню худобу.
А в наш час для задобрювання дуже добре підійдуть наші знамениті осетинські пироги. А ви що думали, вони подобаються не тільки людям, їх люблять усі. Адже як можна бути байдужим до такої смачної й ситної начинки. А коли її можна вибрати на будь-який смак і настрій, то це взагалі божественно. А як гармонійно поєднується тонке тісто з соковитою начинкою. У наших смачних осетинських пирогах завжди начинки більше, а тіста, відповідно, менше. Як ви любите.

В нашій знаменитої пекарні ви можете знайти як солоні, так і солодкі пироги. Наші клієнти нам повністю довірять, адже знають, що наша пекарня найкраща за багатьма ознаками. Ну, по-перше, для наших пирогів ми використовуємо тільки кращі і якісні харчові продукти. Так само ми маємо кращу команду в Києві. Наші майстри вкладають частинку душі й серця, коли роблять ваші замовлення. А про наших кур'єрів можна говорити як про героїв. Адже, нас люблять також за швидку і, головне, якісну доставку. Ми завжди приїжджаємо вчасно. Не вірите? Зараз же заходите на наш сайт або телефонуйте, замовляйте свої улюблені осетинські пироги й насолоджуйтеся найшвидшою доставкою в столиці. Так само ми кращі, адже тільки у нас в пекарні ви можете спробувати дійсно справжні пироги. Як в ті часи.