Скільки потрібно пирогів, щоб ніколи не залишатися голодним

Скільки потрібно пирогів, щоб ніколи не залишатися голодним
Звичайно ж, апетит у кожної людини різний, і залежить від дуже багатьох чинників, щоб можна було хоч щось узагальнювати. Різною компанії, в різному настрої і в залежності від якості і кількості сну один і той же чоловік може хотіти їсти з раною інтенсивністю. Ми не будемо брати до уваги смакові пристрасті, а просто уявимо, що мова йде про звичні і улюблені страви. Проте, якщо ви хочете спробувати розрахувати свій раціон так, щоб ніколи не відчувати почуття голоду - давайте спробуємо зробити це разом, як приклад взявши наші гарячі і смачні осетинські пироги.
Справа в тому, що у кожного продукту є приблизний час перетравлення в шлунку. Наприклад, стакан фруктового соку не залишить жодного сліду перебування в шлунку вже через п'ятнадцять хвилин, а ось щоб впоратися з шматком свинини, шлунковому соку потрібно до п'яти годин. Звичайно, це не точна наука, і організм у кожного працює індивідуально, але емпіричним шляхом можна виявити ваш особистий час, через яке ваш животик знову зажадає смачненького. Головне - не плутати відчуття голоду і здоровий апетит справжнього гурмана.

Основні інгредієнти більшості осетинських пирогів

Отже, почнемо з тіста, так як цей інгредієнт присутній абсолютно в кожному пирозі - це очевидно і просто. Порції хлібобулочних виробів вашому шлунку вистачить на дві-три години, так що можемо сміливо брати це як точку відліку. Хоча потрібно враховувати і той факт, що тесту в осетинському пирозі на замовлення є всього відсотків тридцять, так що робимо на це знижку при наших розрахунках.
Зелень і овочі перетравлюються досить швидко, так якщо якщо ви віддали перевагу пісний варіант перекусу, вже через пару годин ваш шлунок може почати сигналізувати про те, що пора б і підкріпитися. Це добре для тих, хто прагне харчуватися часто і потроху - власне саме так, як і наказують фахівці в питаннях харчування. Цим фактом можуть користуватися ті, хто хотів би зменшити обсяг вживаної їжі, щоб знизити добовий калораж і поступово скинути пару зайвих кіло. Одного невеликого трёхсотграммового пирога може вистачити вам годин на шість, якщо розділити пиріг на три частини і вживати кожні дві години.
Якщо ж ваше завдання - наїдатися і ні в чому собі не відмовляти, то зверніть свою увагу на м'ясні пироги. Великий кілограмовий пиріг з телятиною може годувати вас мало не цілий день, адже двох-трьох шматочків з восьми вам вистачить на один прийом їжі, а з огляду на довгий процес обробки м'яса в вашому шлунку, зголодніли ви не раніше, ніж через три-чотири години як мінімум, а значить з ранку і до вечора ви можете спокійно харчуватися одним великим м'ясним пирогом. Замовте доставку пирога додому з самого ранку, і цілий день зможете не турбуватися про їжу.

Чому не можна наїдатися солодкими пирогами

Намагайтеся залишати солодкі пироги саме на десерт, не замінюючи ними основне блюдо. Ягоди і фрукти будуть розщеплені на мікроелементи практично відразу, солодке тісто затримається ще на якийсь час, і тому з солодким дуже легко переборщити. Цукор - це швидкий вуглевод, який дає вам миттєвий приплив сил і гарного настрою, але надмірне його вживання не цілком корисно.
Надлишок тесту може дати відчуття швидкого насичення, яке, на жаль, так само швидко і пропаде, так що замовляйте пироги з м'ясними начинками, які вас зігріють і наситять. Сир - відмінний компроміс між м'ясом і овочами, так що пиріг «Чотири Сири» може наситити вас на достатній час, при цьому не надто обтяжуючи шлунок. Ми вибираємо кращі сорти сиру і доповнюємо їх прянощами, які несуть величезну користь вашому здоров'ю.
Харчуйтеся смачно, ситно і з задоволенням, замовляючи їжу з доставкою додому та в офіс в пекарні «3 Пироги»!