Тісто - ворог чи друг здорового харчування

Тісто - ворог чи друг здорового харчування
Пам'ятайте французьку дієту? Вранці - кекс, ввечері ... любов, якщо не допомагає - борошняне виключити. І ось цей самий «борошняне» поряд із солодким бачиться основним ворогом стрункої фігури в свідомості більшості людей. Але що ж такого поганого в тесті, і невже дійсно його не можна вживати? А як же всі ці стрункі симпатичні люди в забігайлівках, з апетитом поглинають бургери і пиріжки? Для того, щоб зрозуміти причини дружною ненависті більшості доморощених дієтологів до тесту, і всім іншим похідним борошна, потрібно трохи розібратися у функціонуванні людського тіла. Ну а поки ми розбираємося - можете повірити нам на слово, що трохи правильного тесту ніколи не зашкодить, і замовити пиріг з доставкою додому.
Людський організм - досить складна штука. І з точки зору споживання і віддачі енергії це практично досконалий механізм, здатний перетворювати невелику кількість їжі в потужне паливо для функціонування всіх систем. Навіть якщо ви не довіряєте історикам в плані відомостей про життя первісних людей, просто подивіться на сучасні напівдикі племена, все ще живуть щасливо без всякої непотрібної цивілізації. Дивно, але на те, щоб збирати фрукти, людина витрачає менше енергії, ніж потім з цими фруктами отримує. Це дозволяє людській істоті виживати якийсь час навіть без їжі. Наш організм мудрий і запаслися, і не витрачає даремно енергію, все ще пам'ятаючи про часи, коли видобуток їжі була довгим і складним дійством. А еволюція, як відомо, справа тривала, неквапливий і дуже виборчий. Цілком можливо, що через кілька сотень років людство прийде до того, щоб поглинати величезні кількості калорійної їжі без шкоди для фігури, але поки що ця здатність дарована занадто мало.

Борошняні вироби на столі кожен день - це нормально

Звичайно, лише в тому випадку, якщо ними наповнення тарілок не обмежується. Тісто може бути смачним саме по собі - любителі здобних булочок без начинки вам це доведуть дуже швидко. Але подібна монодиета навряд чи призведе до збалансованого харчування, а значить ми приходимо до єдино правильного висновку - тісто має бути лише доповненням до основної страви. Пироги на замовлення - відмінний приклад ідеальної пропорції смачного тіста і корисною начинки. По-перше, тісто буває різним, і в залежності від способу його приготування може бути як дуже ситним, так і дієтичним. Ми вибрали золоту середину, щоб не мучити шанувальників випічки пісними і жорсткими пирогами, але і не приводити в жах прихильників здорового способу життя. Тісто, в яке ми обволікає начинку, не містить в собі абсолютно нічого зайвого. Більш того - в дріжджовому тесті також присутні корисні речовини, необхідні для нормального функціонування людського організму.

Їжте осетинські пироги і отримуйте і користь і задоволення

В осетинському пирозі з доставкою з нашої Пироговою міститься не більше тридцяти відсотків тесту, а значить в основному ви будете вживати саме начинку, яку вибираєте самі на власний смак. Ви можете вибрати пиріг з куркою або індичкою, або взагалі повністю овочевий варіант - все залежить від вашого бажання. Ми в свою чергу зобов'язуємося доставити вам гарячі пироги в термін. Замовляйте прямо зараз - смачна їжа це завжди хороший вибір!