Топ найцікавіших фактів про Різдво

Топ найцікавіших фактів про Різдво
Різдво — це незабутнє свято. Чудовий привід, щоб зібрати всю свою велику сім'ю за одним столом. До нього завжди готуються заздалегідь, щоб не вдарити обличчям в бруд перед родичами. Різдвяних традицій у двадцять першому столітті, мало хто дотримується. Але 12 страв на столі часто проскакує. Тільки цим вже давно нікого не здивуєш. Адже більшість не тримають пост.
Щоб всі ваші гості були ситими й щасливими, потрібно їх дуже круто нагодувати. У цій справі з легкістю допоможе наша знаменита пекарня. З нашими ароматними осетинськими пирогами нічого не зрівняється.
Соковита, смачна, дуже ситна і така бажана начинка в поєднанні з тонким м'яким тістом, яке так і таїть у роті, що може бути краще? Наша пекарня не перестає дивувати клієнтом різноманітністю начинок і кількістю знижок. З нами не тільки смачно і ситно, але і бюджетно.
Сервіс доставки нашої пекарні розвинений на дуже високому рівні. Тому не варто наражати себе на небезпеку в період карантину, щоб приїхати й забрати своє замовлення. Наші пунктуальні й дуже акуратні кур'єри швидко доставлять вам, вибрані вами осетинські пироги.
В честь Різдва, ми б хотіли присвятити цю статтю цікавим фактам про цей чудове християнське свято.

Найцікавіші факти про Різдво

1. Мало хто знає, але у 200 році Різдво святкували не 7 січня, а 26 травня. Потім ця дата в 320 році перенеслася на 25 грудня. Через те, що цей день заведено було вважати днем народження сонця. Католики не залишили дану традицію і зустрічають Різдво 25 числа.
2. Насправді наші предки, перші християни, не вірили в цей день і категорично не святкували Різдво. Вони визнавали лише Великдень і Богоявлення.
3. На Різдво, за традицією всі дарують один одному подарунки.
4. До 1843 року не можна було дарувати листівки. Адже їх просто не існувало. Вони з'явилися лише завдяки англійцю Коул.
5. Традиційно на Різдво запалюють свічки. Це робиться для розуміння людського місця на Землі, і, звичайно ж, перемогою над усіма темними починаннями своєї душі.
6. Ель заведено вважати деревом Христа Спасителя. Адже вона символізує відродження. Зараз людям комфортніше і практичніше використовувати не натуральні дерева, а штучні. Першу таку ялинку зробили з гусячого пір'я німці. Для прикраси таких дерев використовували свічки. Робимо логічний висновок, чому так часто траплялися пожежі. Люди почали шукати шляхи відходу і придумали ставити біля кожної ялинки відро води, на випадок загоряння.
7. Існує повір'я, що напередодні святкування Різдва прокидаються всі духи. На європейських столах можна часто побачити на столі просту кашу. Вона призначена для духів і ставиться на всю ніч.
8. Раніше під час святкового різдвяного обіду англійці надягали на себе спеціальні корони. А поляки прикрашали ялинку павуками. Вони шанують цих комаха. Адже впевнені, що саме павук сплів маленькому Спасителю ковдру.