Виникнення сучасної доставки їжі

Виникнення сучасної доставки їжі
Думаю, ви погодитесь, що сучасний темп життя, особливо у великих містах, частіше за все не залишає нам шансів на створення своїх власних кулінарних шедеврів — нам просто нема коли. До того ж іноді так сильно хочеться просто відпочити, просто відчути піклування з боку іншої людини.

Така проблема щодо харчування власне змусила підприємців задуматися на тему, як знайти вихід із цього положенні? І вихід таки був знайдений – доставлення їжі на дім. Бо хто шукає, той знаходить! Доставка їжі Київ чи по Україні, та власне будь-де — одна з найпоширеніших послуг у сучасному світі. Поєднуючи професійно приготовану їжу зі зручним доступом додому, доставка їжі сьогодні популярніша, ніж будь-який інший час в історії людства. Хоча історія її виникнення тягнеться далеко у минуле.

Це, головним чином, завдяки сучасним технологіям, а саме щодо транспорту. Після широкого розповсюдження автомобілів та еволюції комунікаційних технологій, включаючи телефони тощо, які зазвичай використовуються в ресторанах по всьому індустріальному світі під час замовлення їжі.

Насправді, за даними ресторану Business Online відомо, що аж 86% споживачів користуються послугами «швидка доставка їжі». А це у свою чергу вказує на те, що служби доставки є основою сучасного ринку продовольства. Сюди ми відносимо і доставку їжі в офіс.

Цікаво, що доставка їжі додому зараз є надзвичайно популярною, але мало хто знає, що ця ідея зародилася ще в Стародавньому Римі зі створенням термополію. Там це проявлялося так: була вулична кухня, і для багатьох, хто не міг собі дозволити добре харчуватися, — єдина можливість поїсти гарячу їжу.

• Термополій був місцем, яке використовувалося за часів Стародавнього Риму, де можна було придбати готову до вживання їжу. Яка специфіка: гаряча їжа зберігалася у великих глиняних горщиках, вставлених у прилавок і, ймовірно, подавалася як у сучасних фастфудах. Археологи виявили такі знахідки в Помпеї та Геркулеанумі.
 
Це дуже цікавий факт, щодо виявлення таких кухонь на руїнах Помпеї. Вони власне демонструють початок концепції вивезення їжі.
• Інша антична цивілізація, ацтеки, мала гігантські ринки просто неба, де були продавці, які суворо торгували їжею «в дорозі», чи «на винос», як ми звикли зараз це називати.
Це все з історії. Але насправді перший зафіксований приклад доставки їжі більш менш схожий до сучасної концепції — походить з Італії.
• В Італії у 1889 році, коли король Умберто і королева Марґеріта піддалися ліні та закликали Раффаеле Еспозіто доставити їм піцу до палацу в Неаполі.
• Незабаром після цього чоловік в Індії на ім'я Махадео Хаваджі Бачче також придумав ідею такої компанії, яка займається виготовленням та доставленням додому обідів для робітників у місті Мумбаї. Ця послуга відома як "dabbawala", і на сьогоднішній день в Індії їх є понад 5000, що доставляють понад 200 000 обідів голодним працівникам по всій країні.
• Також нам відомий факт, що американці зробили революцію в службах доставки, роблячи перевезення їжі туди, де були клієнти, у минулому на візках, на конях.
• Під час Другої світової війни в США розвинувся більш сучасний стиль доставки, де була створена ціла система — для доставлення їжі сім'ям, які втратили свої будинки. Уряд Сполучених Штатів Америки забезпечував гарячі страви сім'ям по всій країні як спосіб зберегти моральний стан країни.

Згодом у Сполучених Штатах з’явилося чимало ресторанів. Але протягом 50-х років зростаючий американський середній клас задовольнявся залишатися вдома, дивлячись телевізор, і робити їжу на власних кухнях. Це означало, що ресторанне господарство в США почало руйнуватися. Ресторани змушені були адаптуватися, створивши сучасну службу доставки. А меню рекламували по телевізору. "New York Times" кажуть, що ресторани, які почали надавати послуги доставлення, за короткий час збільшили свої продажі до 50%.

Заклади харчування по всьому світу не стали винятком. Згодом вони теж змогли це розвинути, інтегрувавши в сучасний вид доставки та самовивозу. Власне такі послуги надає і наша пекарня «Три Пироги». Ми приймаємо ваші замовлення у Пн-Пт: 8.30-19.00 та Сб-Нд: 10.00-22.00. Ви можете замовити кращі осетинські пироги у Києві.

Піццу можна вважати прототипом пирогів, тому повернемося до історії. Вже в 1950-х - 1960-х роках, виробництво і доставка їжі, зокрема саме піци, в країнах Європи були налагоджені італійськими іммігрантами, що тікали від війни. А після Другої світової, піца знайшла свою популярність і в Сполучених Штатах. Цьому сприяли американські солдати, що повернулися з Італії. Вони започатковували власні бізнеси: по випічці піци (у себе) вдома.

Доставлення їжі здійснювалася спочатку на велосипедах, а незабаром кур'єри пересіли та на автомобілі. Кур'єри мережі пекарень Три Пироги доставляють ваше замовлення у картонних коробках, подібно до тих, що ви звикли бачити при замовленні піци. Вони дуже якісні, бо виготовляються з багатошарового гофрокартону або мікрогофрокартону. Він дуже міцний і зберігає тепло.
Зробити замовлення на ваш улюблений пиріг, ви можете через сайт, або за телефоном, як вам зручніше. Ми спечемо його спеціально для вас, ми не використовуємо заготовлене. Кожен наш пиріг має свого власника і готується виключно під ваше індивідуальне замовлення.

Авторські рецепти наших начинок і тіста роблять наші осетинські пироги особливо смачними, соковитими та дуже апетитними! У нашому меню навіть гурмани, знайдуть собі пиріг до смаку. І вже навряд зможуть відмовитися від такого задоволення.

Для нас є дуже важливим, щоб ви залишилися задоволені нашою випічкою, її смаком, якістю та зовнішнім виглядом. Ми невпинно удосконалюємо свою роботу, технологічний процес приготування страв. А також час від часу оновлюємо асортимент новими начинками та завжди намагаємося догодити смакам і побажанням наших любих клієнтів.

Служба доставки осетинських пирогів Києва добре стежить за тим, що готові страви доставлялися якісно. Ми намагаємося зробити наш сервіс зручним, швидким і комфортним. І кожний день доводимо вам рівень нашого професіоналізму. Дякуємо, що ви з нами.