Навіщо взагалі потрібен етикет за столом

Навіщо взагалі потрібен етикет за столом
Зробити правильне враження - ось головний секрет доброї репутації, міцних корисних зв'язків і інших дрібниць, абсолютно необхідних кожній людині на думку більшості. Навряд чи ми будемо довіряти лікарю, вилаяв настирливу стареньку на прийомі, або всерйоз сприймати начальника, який володіє звичкою прилюдно колупати в носі. За манерам ми судимо про людину навіть несвідомо, тому що кожному з нас хочеться, щоб оточуючі виявляли свою повагу і симпатію, а зробити це простіше за все за допомогою хороших манер. Навіть в компанії друзів, де, здавалося б, можна розслабитися і не думати про умовності, хорошу поведінку заслуговує похвали і схвалення. З огляду на той факт, що серед нас є натури тонкі, які можуть образитися мало не будь-яким мимовільним жестом, простіше завжди бути напоготові, зробивши хороші манери частиною свого повсякденного вигляду.
Поїдаючи смачні осетинські пироги на замовлення, навіть не хочеться замислюватися про те, як в даний момент ми виглядаємо в очах оточуючих. І так це необхідно? Які правила поведінки дійсно варті того, щоб їх дотримуватися, а які ми можемо сміливо відкинути на догоду повноцінної концентрації на поглинанні їжі?

Навіть їжа на замовлення не звільняє від деяких правил

Наприклад, чисто вимиті руки. В першу чергу це питання гігієни, але це в наш час, коли інформація про можливе зараження різними гидотами доступна онлайн всім бажаючим люди дійсно розуміють причини цієї необхідності. Але так було не завжди - багато законів суспільства були створені для того, щоб убезпечити всіх учасників застілля незалежно від ступеня їх інформованості. Так що з цим сперечатися ніхто не буде - руки перед їжею треба мити.
Ще одне правило, яке не здається настільки важливим, і часто нехтується в вузьких і не дуже колах - під час прийому їжі відстань між сусідами по столу має бути достатнім. Складно вільно насолоджуватися прийомом їжі, постійно чіпляючи ліктями созастольщіков, або кривлячись від потрапили на ваш одяг крихт і крапель соусу з чужої тарілки. Пироги з доставкою в Києві потрібно їсти з максимальним комфортом для себе і оточуючих.
Не їжте з ножа. Багатьом це здається дурістю, і частенько поїдання страви саме з допомогою максимально гострого столового приладу є приводом для додаткового вихваляння людей, не цілком вийшли з підліткового віку. Але тут беруть верх елементарна безпека - ні до чого заляпував стіл кров'ю з розрізаною щоки або губи, псуючи апетит нормальним людям або збуджуючи надмірно любителів гострих відчуттів.

Ну а цими правилами поведінки можна знехтувати, замовивши осетинські пироги

Постава - ось вже про що абсолютно не хочеться думати в процесі поглинання смачного гарячого осетинського пирога в Києві. Пряма спина може бути і стане в нагоді вам в житті, але вдома і в компанії друзів ви можете зігнутися як завгодно, лише б це не здавлювала ваш шлунок - і тут вже правила етикету ні до чого. А якщо ви почастуєте шматочком пирога ваших сусідів по столу - то й поготів ніхто не буде стежити за становищем ваших ліктів - все будуть поглинені смакотою.
Заборона торкатися їжі руками теж можете забути раз і назавжди - наші пироги не втратять ні краплі смаку, якщо ви віддасте перевагу, щоб між вами і смачною їжею не було ніяких перешкод у вигляді столових приладів. До того ж, металевий присмак вилки не завжди добре поєднується з осетинським пирогом - не помічали?
Їжте смачно і з задоволенням, а мережа пекарень «3 Пирога» вам в цьому завжди допоможе!