Найнеобхідніша річ на кухні — холодильник

Найнеобхідніша річ на кухні — холодильник
Саме холодильник допомагає нам зберігати продукти харчування свіжими досить тривалий термін і саме сюди ми заглядаємо як мінімум 20 разів на день, 10 з яких просто перевірити його вміст. А ви знали, що це досягнення цивілізації з'явилося не так давно і спочатку його могли дозволити собі лише дужі багаті люди та аристократи.

Перший холодильник

Ще до того як винайшли цей чудо-пристрій багато народів зберігали їжу по-різному. Так, наприклад, в Китаї люди взимку заготовляли крижані брили, а у Європі функцію охолодження виконували льохи, колодязі та глибокі ями. Через деякий час люди використовували лід, загорнутий у сукно та посипаний сіллю. У кінці 19-го століття науковець Карл Лінде довів теорію, що охолодження повітря та рідини є набагато ефективнішим ніж використання льоду. Він створив апарат який працював на метиловому спирті та був оснащений компресором. Звичайно ж, такі холодильники були дуже об'ємні та не підходили для домашнього використання.
Перший побутовий холодильник поставили на виробництво американські інжененри у 1911 році, але він також був дуже громіздким та мав невеликі шафи для зберігання продуктів та й коштував він дорожче автомобіля.
Через чотири роки А. Мелоуз переніс компресор в нижню частину рефриджиратора і створив компанію Guardian Refrigerator, але на жаль справи йшли не так добре, як хотілося б. Тому через три роки йому довелось продати компанію General Motors, яка першою випустила суцільнометалевий холодильник. Але виробництво знову таки не заладилось.
Лише у 1928 році данський інженер розробив модель першого безшумного, довговічного холодильника, який був оснащений електродвигуном. З цього, можна сказати, все й почалось. Ці холодильники стали дуже популярними і компанія General Electric продавала їх тисячами.
Пізніше, у 1939 році з'являються морозильні камери у цих холодильниках, а через 17 років світ познайомився з системою ноу фрост та двокамерними холодильниками.

А що тепер ? 

Зараз же науковий прогрес у галузі виготовлення цих агрегатів дійшов до такого розвитку, що ми можемо придбати холодильник з сенсорним управлінням та з управлінням голосом, з вбудованою відеокамерою чи навіть холодильники зі штучним інтелектом. Саме останній, за допомогою додатку на вашому смартфоні повідомить вам які продукти у вас закінчуються чи які зіпсувались, розкажуть про терміни придатності та умови зберігання тої чи іншої їжі.

Пиріг у холодильник

Але який холодильник зараз не стояв би на вашій кухні, в нього можна покласти шматок улюбленого пирога і він збереже його свіжим. Якщо ви любите ласувати справжною домашньою випічкою, але не маєте часу на її приготування ви можете замовити пиріг у Києві і насолоджуватись ним без зайвих турбот. А якщо ви захопитесь та зробите замовлення пирога у більшій кількості ніж достатньо, ви можете сміливо зберігати його у холодильнику і насолоджуватися неймовірним смаком і на другий день. Але наші пироги такі смачні, що ви неодмінно з'їсте все до останньої крихти.