Корисні поради

Корисні поради
Здоровий сон
Хочемо поділитись з вами своїми знаннями та порадами про повноцінний сон. Але перед цим варто нагадати, що не дивлячись на введення в країні карантину, ми продовжуємо працювати у звичному режимі. Тож осетинські пироги доступні до замовлення прямо зараз. Переходьте в розділ "Меню", обирайте смачні пироги на власний смак та оформляйте замовлення. Вже через годину кур’єр доставить рум'яні, ще теплі пироги.

Всі ми добре знаємо, що здоровий сон – це надзвичайно важлива річ у житті кожної людини. Сон – це інструмент відновлення сил організму.
Часто, зранку ми не можемо нормально прокинутись та почати активно працювати. Інколи нам важко підійматись з ліжка, навіть, якщо лягли спати раніше і точно мали б виспатись.
Ми підготували декілька порад, які 100% допоможуть вам краще спати, і як наслідок, чудово почуватися зранку.
1) Процес засинання.
Велика кількість людей скаржиться, що їм важко заснути. Але, щоб таких проблем у вас не виникало, потрібно дотримуватись деяких правил. За годину до сну приберіть із кімнати усі подразники: вимкніть комп’ютер та телевізор, приглушіть яскраве світло, не забудьте поставити телефон на беззвучний режим.
Потім випийте склянку теплого молока, або чашечку трав’яного чаю – це допоможе розслабитись та заспокоїтись. Їсти потрібно не пізніше, ніж за три години до сну, адже, якщо у вас повний шлунок – це також заважатиме нормально виспатись.
Не можна на ніч пити каву та їсти шоколад, тому що ці продукти збуджують нервову систему, і як наслідок, ви не зможете заснути.
Обов’язково перед сном необхідно провітрити кімнати та забезпечити нормальну температуру. Половина вчених каже, що для здорового сну, в кімнаті має бути 18-20 градусів за Цельсієм. Проте друга половина науковців стверджує, що температура просто має бути комфортною в першу чергу для вас.
Перед сном не можна напружуватися і виконувати важку роботу, або фізичні чи кардіо вправи. Забудьте про всі свої тривоги та турботи, викиньте з голови всі негативні думки – думайте про щось хороше, наприклад про довгоочікувану відпустку. Як варіант, можете почитати улюблену книгу чи послухати приємну, класичну музику. Проте не варто забувати, що читати лежачи шкідливо для очей, а перед сном краще всього слухати тиху музику, без “взривних” моментів.
Запорукою здорового, повноцінного сну звичайно є режим. Намагайтеся засинати та прокидатися щодня в один і той самий час. Це забезпечить організм нормальним функціонуванням, берегтиме вас від стресів, перенапружень та перенавантажень.
2) Прокидаємося правильно.
Найкраще, звичайно, прокидатися тоді, коли організм сам цього потребує. Але часто ми не маємо такої можливості, тому ми повинні зробити наш ранок якомога приємнішим.
Будильник – страшна річ, та не варто його боятися як вогню. Мелодія будильника повинна бути приємною та мелодійною, ні в якому разі не різкою та гучною. Саме гучна мелодія перевантажує барабанні перетинки та погано впливає на нервову систему людини, яка зранку ще зовсім не готова до сприймання над то різких звуків.
Після дзвінка будильника потрібно ще декілька хвилин полежати в теплому ліжечку, солодко потягнутись та уявити свій ідеальний день. Потім обов’язково потрібно зробити ранкову зарядку, щоб організм остаточно прокинувся. Але не варто перенавантажувати з самого ранку свій організм силовими та фізичними навантаженнями.
Після цього прийміть прохолодний душ, щоб отримати заряд енергії на цілий день. Після таких процедур, сміливо можна приступати до інших справ.
Не забувайте, що уві сні ми проводимо третину життя. Тому важливо піклуватись про цей відрізок часу і зберігати його природний ритм.